Tantrický výcvik Posvátné tělo - Vášnivý duch

Roční výcvik Úroveň: I - Začátečníci Tantrická cesta

Dvacátý ročník Tantrického výcviku POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH je výjimečnou příležitostí. Můžete ho prožít pod společným vedením Johna Hawkena, Jana Komedy a Jitky Mandalam.

Tantrický výcvik POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH je úžasnou cestou objevování našeho energetického potenciálu, je to cesta objevování a praktikování tantrického přístupu k životu a tantrické sexuality. Výcvik je neuvěřitelně silná cesta k osvobození našeho vědomí z nevědomosti, k uvolnění naší živosti z vězení studu, strachu a viny. Je to cesta, která vám dodá odvahu následovat autoritu svého vlastního srdce a vnitřního vedení. Je to cesta mezi nebem a zemí, mezi tělem a duchem, mezi energií a vědomím. Tato cesta nám ukazuje potenciál našeho růstu spočívající v poznání a přijetí veškerých našich polarit - cesta k překonání duality. Je to cesta přijetí našeho těla jako posvátného chrámu naší duše. Je to cesta léčení bolesti a otevření se kráse a potěšení. Je to způsob jak navrátit zpět posvátno našemu tělu a vášeň našemu duchu. Je to úžasná cesta ke svobodě.

Na tomto kurzu se naučíte vnímat sami sebe jako energetickou bytost, která má neomezený energetický potenciál. Poznáte, že námi proudí jedna jediná energie - naše živost a ta se projevuje na mnoha úrovních: v naší sexualitě, kreativitě i v našem srdci. Zjistíte, jak sami vytváříme svou realitu tím, na co ve své životě zaměřujeme naši pozornost - naše vědomí...

Naučíte se, jak se mít rád/a, jak se těšit ze sebe sama, ze svého těla a ze své energie. Otevře se vám tak cesta k tomu těšit se z lidí kolem vás, z výměny energií a ze života vůbec. Tantra je cestou léčení starých vzorců (energetických i mentálních), které nás drží ve stavu malosti, strachu a omezenosti. Tak, abychom mohli rozevřít křídla a vzlétnout...


John Hawken MA (UK)

Psychoterapeut, učitel tantry a šamanismu. V jeho pojetí nás tantra navrací k hlubokému přijetí naší nejpůvodnější existence, je založena na integraci našeho světla i naší temnoty, země i nebe, duše i těla a tím pádem nalezení naší celistvosti.  Při výuce tantry využívá zkušenosti ze své dlouholeté praxe v humanistické psychoterapii, Gestaltu, bioenergetice, biodynamické masáži a šamanismu. 


Jan Komeda

Jan Komeda je lektorem Cest Transformace Johna Hawkena a současně vede vlastní školu zaměřenou na rozvoj intimity, vztahů a osobních kvalit. Absolvoval několik výcviků pod vedením Johna - roční tantrický výcvik, roční kurz tantry pro pokročilé, Love Making, Dark Eros a profesionální výcvik tantrických masáží a učitelský výcvik. Dále prošel semináři Quodoushky, transformačním sexuologickým výcvikem SAR pod americkou organizací AASECT, semináři Dona Miguela Ruize a mnoha dalšími v různých koutech světa. S Johnem spolupracuje od roku 2011.


Jitka Mandalam

Jitka Mandalam Čulíková prochází učitelským výcvikem Johna Hawkena v rámci Cest Transformace. Absolvovala Johnův roční tantrický a šamanský výcvik a asistuje mu od roku 2015. Od roku 2019 spolu s Johnem učí roční výcviky šamanismu a tantry. Sama jde medicínskou cestou - věnuje se šamanismu, Tuině, reflexní terapii. Je certifikovanou učitelkou jógy (YIDL) a zaměřuje se na práci s tělem a vědomým dotekem.


POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH 20/1 s Johnem, Honzou a Jitkou - začátek výcviku

 

20. ročník Tantrického výcviku:

1. blok 27.7. - 2. 8. 2020 - učí John, Jan Komeda a Jitka Čulíková

2. blok 2. - 8. 11. 2020 - učí Jan Komeda a Jitka Čulíková

3. blok 1. - 7. 3. 2021 - učí Jan Komeda a Jitka Čulíková

4. blok 17. - 23. 5. 2021 - učí John, Jan Komeda a Jitka Čulíková

 

Pro účast je dobré absolvovat úvodního kurzy tantry:

Víkendová ochutnávka tantry nebo účast na některé z úvodních večerních ochutnávek.

Datum konání: 27.07.-02.08.2020
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 8600,- (Záloha: 4500,- je za 4. blok! Kč)

 

 

Early bird - platba depozitu do 11.2.2020: 8.100,-

Pár, cena za osobu: 7.800,-

Absolventi jiných Johnových ročních výcviků: 6.800,-

Opakování stejného výcviku: 4.300,-

Platba za celý výcvik najednou: 31.800,- (není nutno platit zálohu)

 

Zálohu ve výši 4 500 Kč prosím zašlete na účet číslo 107-7817610227/0100, jako VS uveďte číslo 1110520. Do poznámky uveďte své jméno, děkujeme.

Kurzovné nezahrnuje poplatek za pobyt v Tantra Centru (viz ceník).