Tantrický výcvik Posvátné tělo - Vášnivý duch

Novinka! Roční výcvik Tantrická cesta

Tantrický výcvik POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH je úžasnou cestou objevování našeho energetického potenciálu, je to cesta objevování a praktikování tantrického přístupu k životu a tantrické sexuality. Výcvik je neuvěřitelně silná cesta k osvobození našeho vědomí z nevědomosti, k uvolnění naší živosti z vězení studu, strachu a viny. Je to cesta, která vám dodá odvahu následovat autoritu svého vlastního srdce a vnitřního vedení. Je to cesta mezi nebem a zemí, mezi tělem a duchem, mezi energií a vědomím. Tato cesta nám ukazuje potenciál našeho růstu spočívající v poznání a přijetí veškerých našich polarit - cesta k překonání duality. Je to cesta přijetí našeho těla jako posvátného chrámu naší duše. Je to cesta léčení bolesti a otevření se kráse a potěšení. Je to způsob jak navrátit zpět posvátno našemu tělu a vášeň našemu duchu. Je to úžasná cesta ke svobodě.

Na tomto kurzu se naučíte vnímat sami sebe jako energetickou bytost, která má neomezený energetický potenciál. Poznáte, že námi proudí jedna jediná energie - naše živost a ta se projevuje na mnoha úrovních: v naší sexualitě, kreativitě i v našem srdci. Zjistíte, jak sami vytváříme svou realitu tím, na co ve své životě zaměřujeme naši pozornost - naše vědomí...

Naučíte se, jak se mít rád/a, jak se těšit ze sebe sama, ze svého těla a ze své energie. Otevře se vám tak cesta k tomu těšit se z lidí kolem vás, z výměny energií a ze života vůbec. Tantra je cestou léčení starých vzorců (energetických i mentálních), které nás drží ve stavu malosti, strachu a omezenosti. Tak, abychom mohli rozevřít křídla a vzlétnout...

John Hawken MA (UK)

Psychoterapeut, učitel tantry a šamanismu. V jeho pojetí nás tantra navrací k hlubokému přijetí naší nejpůvodnější existence, je založena na integraci našeho světla i naší temnoty, země i nebe, duše i těla a tím pádem nalezení naší celistvosti.  Při výuce tantry využívá zkušenosti ze své dlouholeté praxe v humanistické psychoterapii, Gestaltu, bioenergetice, biodynamické masáži a šamanismu. 


POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH 21/1 S JANEM A JITKOU

1. blok    28. 3. - 3. 4. 2022 

2. blok    30. 5. - 5. 6. 2022

3. blok    11. 7. - 17. 7.  2022

4. blok    3. 10. - 9. 10. 2022

Datum konání: 28.03.-03.04.2022
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 8900,- (Záloha: 4500,- je za 4. blok! Kč)
 
 
PLATBA DEPOZITU NA ÚČET: 123-2007060267 /0100 jako VS uvedte 228032022, děkujeme 
 
 
 
Cena jednoho týdenního bloku za osobu: 8900,- Kč
(Záloha se platí před prvním blokem a zůstává jako deposit do konce kurzu: 4500,- je za 4. blok! Kč)

Brzká platba je snížená – platba do 18.11.2021: 8.400,-

Absolventi jiných ročních výcviků Cest transformace: 6.970,-

Platba za celý výcvik najednou: 32.800,- (není nutno platit zálohu) – automaticky obdržíte platební instrukci na 1 blok. Pokud si přejete zaplatit celý výcvik a dosáhnout tak nižší ceny. Uveďte to do poznámky a zašlete na přijatou instrukci rovnou 32.800 Kč. ručně následně spárujeme cenu.

Kurzovné nezahrnuje poplatek za ubytování a stravu.

Ceny ubytování a stravy v Tantra Centru v Černívsku:

Tantra Centru za stravu a ubytování podle typu ubytování. Do poznámky v přihlášce uveďte jaké ubytování si přejete, v pořadí jak budou přihlášky přicházet vyhovíme přání dle aktuálních možností.

*Ceny Centra pro osobu/noc:
Jednolůžkový pokoj – na základě obsazenosti Centra           690 Kč
Dvoulůžkový pokoj – pouze pro pár           590 Kč
Lůžko ve sdíleném pokoji – ženy a muži zvlášť           380 Kč
Galerie – podkrovní pokoj, přístup po žebříku           300 Kč
Meditárna – velká mistnost, kde se koná kurz           220 Kč
Stan/Karavan – na zahradě u Centra           200 Kč
Maringotka pro 1 až 2 osoby – stejná cena           380 Kč
Ubytovaní v jiném zařízení – manipulační poplatek           100 Kč

 

*Stravování osoba/den:
Plná penze           420 Kč