Kontakty

O všechny pořádané kurzy i o vás se stará tým našich pracovníků.

Jakékoli dotazy a informace k naší práci a pořádaným akcím vám rádi zodpovíme na adrese info@cestytransformace.cz, popř. na tel. čísle 601 375 317 .

Dále se můžete obracet na konkrétní členy dle jednotlivých týmů - odkazy vlevo.Lektoři Cest transformaceJohn Hawken MA (Cantab)

John Hawken MA (Cantab)

učitel cest transformace
john@thepathsoftransformation.com

 

Psychoterapeut, jeden z předních učitelů tantry, šamanismu a práce s tělem a energií v Evropě. Specializuje se na sebezkušenostní výcvikové programy rozvíjení lásky, sexuality, našeho duchovního a energetického potenciálu. Úspěšně pracuje také jako konzultant v oblasti teambuilding, výuky vůdcovských kvalit a asertivity.

Jan Komeda

Jan Komeda

lektor

skola@umenimilovani.cz

+420 736 755 000

 

Jan Komeda je lektorem Cest Transformace Johna Hawkena a současně vede vlastní školu zaměřenou na rozvoj intimity, vztahů a osobních kvalit Škola Umění milování. Absolvoval několik výcviků pod vedením Johna - roční tantrický výcvik, roční kurz tantry pro pokročilé, Love Making, Dark Eros a profesionální výcvik tantrických masáží a učitelský výcvik. Dále prošel semináři Quodoushky, transformačním sexuologickým výcvikem SAR pod americkou organizací AASECT, semináři Dona Miguela Ruize a mnoha dalšími v různých koutech světa. S Johnem spolupracuje od roku 2011.

Jitka Mandalam

Jitka Mandalam

lektor

Jitka@mandalam.cz

+420 605 877 729

 

Mgr. Jitka Wakanu Mandalam je lektorka Cest Transformace Johna Hawkena. Od roku 2015 začala Johnovi Hawkenovi asistovat a od roku 2019 vyučuje roční tantrické výcviky Posvátné Tělo Vášnivý Duch a také roční šamanské výcviky - Medicínská Cesta.

Je průvodce (dance chief) pravidelných Šamanských klinik, kam mezi deset šamanů může přijít kdokoliv z veřejnosti pro šamanské léčení. Udržovatelkou a průvodkyní šamanských lóží. Nově od roku 2023 vytvořila roční výcvik Tantry pro ženy nazvaný Ohnivá Medicína.

Také se věnuje Tuině a vědomému doteku.(praxi má od roku 2013 v sídle OSN ve Vídni).  Od roku 2019 pořádá pravidelné kurzy pro jednotlivce i pro páry zaměřené na erotický, smyslný dotek v Taoistické smyslné masáži a vytvořila výukový systém terapeutických masáží "Šamanská Živlová Masáž" pro Tantra Masáže Praha.

Věnuje se programu pro páry, partnerským konzultacím a kurzům pro páry "Oslava Spojení". Provází šamanskými a tantrickými svatebními obřady a také Ceremonií Kamenného Lidu, která uzdravuje všechny vztahy.

Freya Wolna

Freya Wolna

Asistentka a spolu-lektorka Johna
freya@thepathsoftransformation.com

 

trenérka, life coachka, pracuje s tělem a dechem. Freya vede workshopy hlavně pro ženy zaměřené na vztahy a komunikaci. Vede také tantrické ženské kruhy, Provází OSHO meditacemi, praktikuje masážní terapii.   

Jenni Smallshaw

Jenni Smallshaw

Spolu-lektorka tantrických kurzů
jenni@thepathsoftransformation.com

 

Jenni trained in tantra with John in 2010 and has been assisting and teaching with him since 2012. She has helped him to write two books, of which the second, Realisations, is due to be published soon. Plans for the first book, a guide to each of the Paths of Transformation, are underway, as is content for the third book. They are completing an online tantra course which is due to go live in 2017. She  has helped him to develop his Professional Initiatory Tantra Massage Training Programme, which is currently the only tantra massage training in the world which is recognised by insurers and enables professionals to obtain insurance for this valuable work.  Jenni is based in London and supports John in developing his work in the UK and internationally. She is also a leadership development professional and sexologist.