Umění tantrické dominance - Hlubší ponoření se do temného Erosu

Novinka! Týdenní kurz Úroveň: II - Pokročilí Dark Eros

Tantra obsahuje ve svém jádru konečnou pravdu.
Něco, čeho se nelze dotknout slovy, ale přímou zkušeností.
Umění tantrické nadvlády spočívá v tom, že ty, kdo k vám přicházejí, vedete k aspektům této pravdy v mikrokosmu jejich vlastního těla a vědomí.


Tantrická domina tak drží zvenčí všechny, kdo ji vyhledávají, pevnou láskyplnou přítomností, takže ty vrstvy držení a kontroly, které se vytvořily na ochranu, mohou konečně změknout - a znovu uvolnit své energie.


Přichází touha podřídit se něčemu, co je daleko přesahuje.


Na hluboce niterné úrovni je jasné, že nyní nastal čas.
Čas nechat se unést... do svobody a potěšení z naprostého odevzdání.
Tento výcvik je určen všem, kteří mají vážný zájem o rozvoj dovedností, zkušeností a odborných znalostí potřebných pro práci s tantrickou dominancí.


Kurz je koncipován tak, aby navazoval na knihu Johna Hawkena Temný eros (která je podmínkou) a poskytl vám přehled a prohloubení vašeho porozumění klíčovým tématům této práce a zároveň vás dále podpořil v nabízení takových sezení na vlastní pěst - soukromě nebo profesionálně, podle vaší volby.
Účastníci získají praktické základy pro práci s tantrickými principy, aby mohli vést ostatní při zkoumání existenciálních témat první čakry, jako je moc, kontrola, bolest, hněv, vina a stud, a posunout se tak k většímu potěšení, vědomí a souladu se sebou samým.


Kurz je otevřen všem pohlavím a sexuálním preferencím a je vhodný pro ty, kteří již profesionálně pracují s vědomou sexualitou, nebo pro profesionální dominy, kteří by chtěli rozvíjet větší vědomí v rámci své práce.


Zajímavý je také pro ty, kteří mají zájem o základ pro rozvoj kariéry v této oblasti nebo ji chtějí prozkoumat jako intenzivní cestu praxe ve svých osobních vztazích.

Výuka bude mít teoretickou i praktickou složku, na kterou budou mít vliv:

Tantra, temný eros, šamanismus, bioenergetika, somatické prožívání, sexuologická práce s tělem a vědomá perverze.VAŠI LEKTOŘI NA CESTÁCH TRANSFORMACE

Danni Lovefox
Jako certifikovaná lektorka tantrických a dark eros cest v Cestách transformace a zároveň dlouholetá profesionální tantrická domina,
Splétám kouzlo tantry v rámci traumatem poučené cesty k ztělesněnému erotickému vyjádření,
Nabízím podpůrný prostor pro zkoumání sebe sama a svého spojení s vesmírem prostřednictvím rozhraní, kterým je tělo.

Moje výuka je založena na neustálém výcviku v somatice, vědomé perverzi, práci se stínem a traumatem a láskyplně a soucitně vás přivádí k většímu uvědomění mnoha vrstev, které tvoří vaše bytí - při zkoumání této brány, která se nachází hluboko v přítomném okamžiku a skrze kterou můžete vyletět za hranice všedního dne... a dotknout se něčeho, co vás přesahuje.

Více informací: www.snatch.land/about-danni-lovefox


Freya Wolna & Piotr Reisch
Freya a Piotr společně vedou transformační tréninky pro muže, ženy a páry posilující účastníky v oblastech sexuality a vztahů a rozvíjení lidského potenciálu.
Jejich silná přítomnost, integrita a milující srdce vytvářejí bezpečný prostor pro transformaci a růst.
FREYA je Sex&Life kouč, mezinárodní učitel tantry a profesionální trenér s více než 18 lety zkušeností, certifikovaný facilitátor OSHO meditací, certifikovaný profesionální tantrický masér a vedoucí lektorka ve škole Cesty transformace.

Již více než 6 let vede profesionální školení tantra masáže, semináře Tantra ženy a semináře Posvátná sexualita.
Piotr je životním koučem. Mentor leadershipu a kreativity, praktik HeartMath a školitel Tantry a Mindfulness. Ve své praxi PIOTR čerpá z bohatých zkušeností v oblasti leadershipu, neurovědy, traumatoterapie a vědomí jednoty. Pracoval jako filmový producent a po transformačním posunu založil Gaia - neziskovou organizaci pro zlepšení lidského života, která zkoumá hranice vědomí. Jeho vášeň pro objevování možností lidské mysli a těla ho přivedla k tantře.

Více informací : https://freyawolna.pl/en/freya-wolna-tantra-trainer/


Umění tantrické dominance - hlubší ponoření se do Temného Erosu

Datum konání: 06.11.-12.11.2023
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 13000 (Záloha: 3500 Kč)

 

Rezervace tohoto kurzu spolu s jeho přípravným kurzem DARK EROS, který v předchozím týdnu pořádá JOHN HAWKEN, umožňuje snížit cenu dvoutýdenního prožitku Dark Eros.

Náklady na stravu, ubytování a dopravu jsou podle výběru pokoje.

Podívejte se prosím na ceník Centra Transformace. Platí se v hotovosti při příjezdu.

 

Přehled a prohloubení klíčových prvků temného Erósu

Principy a dovednosti v praxi tantrické dominance
Práce s bolestí a emocionálním nábojem
Transformace traumatických reakcí


V roce 2024 mohou být v případě zájmu k dispozici další dva bloky k získání certifikace praktikujícího.


Nejbližší akce Cesty temného erosu:

Novinka!

DARK EROS - intenzivní týden s Johnem

14.10.-20.10.2024 Týdenní kurz II