Dark Eros intenzivní týden

Týdenní kurz Dark Eros

 

Seznámíme vás s Tantrický přístupem k transformaci negativních a temných pocitů naší 1. čakry - pocity studu a viny, pocity vzteku a obviňování.

Tyto emoce sedí hluboko v nás, v čakře naší bytostné existence, a často nám brání plně žít. Porozumíte psychologickému pozadí tohoto přístupu a tomu, jak je možno tyto pocity zdravě a bezpečně transformovat do uvolnění, potěšení a naplňujícího kontaktu.

V průběhu konání kurzu bude vysvětleno, jak v nás negativní prožitky z minulosti zanechávají pocity vzteku, studu, viny a obviňování. Patří sem např. prožitky jakéhokoli násilí, které jsme mohli zažívat ve svém dětství či dospívání, tedy násilí fyzického - fyzické tresty, zneužívání, znásilnění, nebo psychického charakteru - pobyt v energetickém poli destruktivních nebo cholerických rodičů/partnerů/autorit, strach z nekontrolovatelných výbuchů vzteku bez příčiny nebo obvinění, která jsou vtištěna do paměti našeho těla.
Tato energie zadržována v našem těle se stává sebedestruktivní a brání přirozenému proudu naší energie, stejně tak narušuje náš kontakt s okolím i naše mezilidské vztahy. Podíváme se, jak je možno tato napětí uvolňovat a znovu nalézat svou přirozenost. Tato přirozenost – osvobozená z klece myšlenek, strachů a bolestných zkušeností - čeká na vědomé pozvání do života. Pak je možno najít vědomý kontakt se svou silou a tak se stát svobodným a odpovědným člověkem.

John Hawken se věnuje tomuto tématu přes 30 let a kombinuje své psychoterapeutické znalosti s energetickými technikami z bioenergetiky, tantry i šamanismu. Pomocí osvědčených technik a cvičení vás John zavede hluboko do prožitku.


DARK EROS - intenzivní týden (v angličtině) s Johnem

Datum konání: 23.08.-29.08.2021
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 9900 (Záloha: 4500 Kč)

 

Early bird - platba depozitu do 4.5.2021: 9.400,-

Absolventi jiných Johnových ročních výcviků: 8.500,-

 

Kurzovné nezahrnuje poplatek Tantra Centru za stravu a ubytování (viz ceník).

 

Účet pro zaplacení ZÁLOHY: 107-7817840217/0100

Variabilní symbol: 4082321

Do poznámek prosím napište své jméno, děkujeme.


Nejbližší akce Cesty temného erosu:

Novinka!

DARK EROS - intenzivní týden s Johnem

30.10.-05.11.2023 Týdenní kurz II
Novinka!

Umění tantrické dominance - hlubší ponoření se do Temného Erosu

06.11.-12.11.2023 Týdenní kurz II
POLSKO

DARK EROS s Freyou a Piotrem v Polsku

27.11.-03.12.2023 Týdenní kurz II