POUZE NÁHRADNÍCI Týdenní kurz Úroveň: I - Začátečníci Tantrická cesta

BEYOND ORGASM - za hranice orgasmu. John Hawken & Andrew Barnes

Datum konání: 28.05.-03.06.2018
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 9900 (Záloha: 3000 Kč)


CENA EARLY BIRD 9.400,- PŘI PLATBĚ ZÁLOHY DO 31. 1. U konvenčního orgasmu narůstá náboj energie v pohlaví, je udržován napětím ve svalech kolem genitálií, až do chvíle, kdy jeho síla stáhne svaly v křeč a dojde ke slastnému vybití energie. Poté cítíme dozvuk, uvolnění, které může být v celém těle, kdybychom byli schopni se vybití plně odevzdat.

Tantrický orgasmus nás zve k tomu, abychom s narůstajícím vzrušením uvolňovali genitální svaly, čímž k vybití nedojde. Pokud jsme schopni uvolnit celé tělo, rozšíří se v něm vzrušení a prožíváme ho jako slastné proudění a chvění v celém našem bytí. Energie v nás tak zůstává a zavádí nás do rozšířeného stavu, neboť napětí naši energii stahuje, zatímco uvolnění ji nechává se rozpínat.

 

Nerozpíná se pouze do fyzického těla, ale přesahuje ho a naplňuje naše energetické tělo. Naše energetické tělo je uvnitř našeho fyzického těla a zároveň ho přesahuje do prostoru kolem, naše bytí objímá prostor kolem nás. Když sami sebe vnímáme více jako energii než hmotu, ztrácíme tak pocit izolace a můžeme splynout se životem a zažívat jednotu. Jak se energie rozpíná, rozpíná se i naše vědomí a uvádí nás do změněných stavů přesahujících naše běžné vnímání.

Na tomto intenzivním kurzu propojíme odbornost dvou zkušených učitelů energetického orgasmu. Prozkoumáme různé metody narůstání a rozšíření naší sexuální energie včetně masáže energetického těla, technik rozšířeného sexuálního orgasmu, Extatického dechu, Odevzdání se temnému erosu a Kosmického mostu. Naučíme se i vést svůj záměr k prozkoumání rozšířeného energetického těla a cestování do jiných světů vědomí za použití tantrických a šamanských technik a technik sexuální magie.

Tato skupina mentálně, emočně i energeticky rozšíří vaše obzory a otevře hluboce slastné a inspirující dimenze vaší sexuality, vnímání a vašeho života.

Během tohoto retreatu budeme prozkoumávat smyslné tantrické techniky, dechová cvičení, tanec, emocionální odblokování a tantrické odzbrojování těla, a budeme zvyšovat naší vibrační frekvenci skrze dávání a přijímání energetických sezení.

Tento seminář je určen praktikujícím, jednotlivcům a párům, kteří chtějí prohloubit své vztahy, sexualitu a duchovní život.


 

„Pokud vnímáme sexualitu jako intuitivní meditaci, transformuje se v bránu, která nás otevírá hlubší úrovni energetické zkušenosti a rozšíření vědomí. Pokud to spojíme s hlubokou láskou k sobě i druhým, jež přesahuje osobní vztahy, nastává znovusjednocení k prazákladnímu zdroji stvoření, a uvědomění si, že vše je jedno.“ Andrew Barnes 2009.

Andrew Barnes mistrně ovládá techniku otevírání energetických kanálů a aktivování schopnosti celotělového energetického orgasmu – bez fyzického kontaktu. Andrew se tuto techniku učil přes 10 let u Shantam Nityamy / „Tantric Mongoose“.
Sexuální energie zvyšuje vibrační frekvenci našeho těla – můžeme ji využít jako bránu k vyšším úrovním vědomí. Na tomtorevolučním téměř týdenním workshopu budete mít jedinečnou příležitost naučit se pracovat s energetickými kanály svého těla a uvolnit se do nekonečného potěšení bez stimulace pohlavních orgánů. Prakticky budete moci prozkoumat roli energetického orgasmu, štítné žlázy a epifýzy na cestě do říše spirituality.

Prohlédněte si video, kde Andrew demonstruje ukázku probouzení energetických kanálů lidského těla:

Pro koho je retreat určen?

  • Retreat bude zábavný a silně prožitkový. Je to zážitek v tantrické transformační alchymii. Prožitek, který vás konfrontuje s výzvami a rozvíjí vás na každé úrovni: fyzické, emoční, duchovní i intelektuální.
  • Je určen ženám, mužům a párům, kteří chtějí rozšířit své životní obzory.

Detoxikace jako součást zkušenosti:

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je sídlem naší spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a nebudeme kouřit a užívat žádné drogy. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné jako je např. nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa,…