Kontakty

O všechny pořádané kurzy i o vás se stará tým našich pracovníků.

Jakékoli dotazy a informace k naší práci a pořádaným akcím vám rádi zodpovíme na adrese info@cestytransformace.cz, popř. na tel. čísle 601 375 317 .

Dále se můžete obracet na konkrétní členy dle jednotlivých týmů - odkazy vlevo.Lektoři Cest transformaceJohn Hawken MA (Cantab)

John Hawken MA (Cantab)

učitel cest transformace
john@thepathsoftransformation.com

 

Psychoterapeut, jeden z předních učitelů tantry, šamanismu a práce s tělem a energií v Evropě. Specializuje se na sebezkušenostní výcvikové programy rozvíjení lásky, sexuality, našeho duchovního a energetického potenciálu. Úspěšně pracuje také jako konzultant v oblasti teambuilding, výuky vůdcovských kvalit a asertivity.

Jenni Smallshaw

Jenni Smallshaw

Spolu-lektorka tantrických kurzů
jenni@thepathsoftransformation.com

 

Jenni trained in tantra with John in 2010 and has been assisting and teaching with him since 2012. She has helped him to write two books, of which the second, Realisations, is due to be published soon. Plans for the first book, a guide to each of the Paths of Transformation, are underway, as is content for the third book. They are completing an online tantra course which is due to go live in 2017. She  has helped him to develop his Professional Initiatory Tantra Massage Training Programme, which is currently the only tantra massage training in the world which is recognised by insurers and enables professionals to obtain insurance for this valuable work.  Jenni is based in London and supports John in developing his work in the UK and internationally. She is also a leadership development professional and sexologist.

Freya Wolna

Freya Wolna

Asistentka a spolu-lektorka Johna
freya@thepathsoftransformation.com

 

trenérka, life coachka, pracuje s tělem a dechem. Freya vede workshopy hlavně pro ženy zaměřené na vztahy a komunikaci. Vede také tantrické ženské kruhy, Provází OSHO meditacemi, praktikuje masážní terapii.