Hostující učitelé

Jakékoli dotazy a informace k naší práci a pořádaným akcím vám rádi zodpovíme na adrese info@cestytransformace.cz, popř. na tel. čísle 601 375 317 .

Dále se můžete obracet na konkrétní členy dle jednotlivých týmů - odkazy vlevo.Hostující lektoři


 

Gayatri Claire Beegan

Gayatri Claire Beegan

Hostující učitelka


Gayatri Claire Beegan (Velká Británie) je velmi zkušenou praktikantkou posvátné sexuality a učitelkou, jejíž vizí je vytvoření "Nebe na Zemi". Gayatri nás vede k tomu, abychom v sobě probudili živost a vnímali energii svého bytí. Nesmírně citlivě a s velkou péčí podporuje druhé k tomu, aby mohli oslavovat a beze studu projevovat svou smyslnost a sexuální přirozenost. Gayatri je žena plná života, která je přesvědčená, že pokud prožíváme potěšení naplno, můžeme tím změnit stav věcí kolem nás, protože vytváříme více lásky a stáváme se vědomějšími.

Gayatri byla nedávno povolána, aby nabídla semináře a akce vytvořené speciálně pro ženy. V této době, v naší společnosti, je velmi důležité, aby si ženy opět začaly plně uvědomovat své tělo a prožívat svou sexualitu. Až když stojíme uvnitř sebe ve své plné síle, pak můžeme doufat, že změníme svět. Jako bohyně, která stojí pevně nohama na zemi, je Gayatri známá svým svěžím, přirozeným a radostným přístupem k životu, lásce a mystériím tohoto světa.