Cesta temného erosu - Dark Eros

Novinka! Týdenní kurz Úroveň: 0 - Ochutnávka Tantrická cesta

Temný Eros neboli Dark Eros je transformací strachu, viny, zloby a obviňování. Je to prozkoumávání existenciální sexuality, uložené v první čakře. Řeší základní otázku: zda je základem našeho života strach nebo potěšení. Strach je vlastně vzrušení se stažením, tak jak ho znají všichni fanoušci hororů nebo horské dráhy. Potěšení je na druhé straně vzrušení s uvolněním a rozšířením.

Bojíme se naší síly a naší odlišnosti, vnímáme prohřešek jako něco špatného a ďábelského, a cítíme proto vinu? Nebo se cítíme existenciálně dostatečně bezpečně na to, abychom si užili anální sexualitu, potěšení z toho být jiný, zlobivý, být individualitou? Je naše sexualita založena na vzrušení prostřednictvím stažení, okořeněného strachem a pocitem zakázaného, nebo se dokážeme uvolnit do vzrušení a dovolit energii expandovat do celého těla?

Dark Eros vstupuje vědomě do prozkoumávání těchto existenciálních témat, aby transformoval sílu v lásku, strach do vzrušení, odpor do odevzdání se, vinu do potěšení, zlobu do kontaktu a respektu a trest do potvrzení individuality. Znovuobjevíme lehkost, hravost a nevinnost a osvobodíme obrovské množství energie, která byla svázána potřebou kontroly a morální nadřazenosti. Tím, že si vědomě dovolíme hrát si s tématy síly toho nahoře a toho dole, s tématem dominance a odevzdání se (submise), osvobodíme sami sebe od nevědomého žití těchto vzorců v běžném životě.


SEX MAGIC with the sex magic transformation team

Datum konání: 28.12.2020-03.01.2021
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky

 

INFO BUDE NÁSLEDOVAT


Nejbližší akce Cesty temného erosu:

DARK EROS - intenzivní týden (v angličtině) s Johnem

31.08.-06.09.2020 Týdenní kurz II
POLSKO

DARK EROS - s Piotrem a Freyou

23.11.-29.11.2020 Týdenní kurz II

Rok 2021:

DARK EROS - intenzivní týden (v angličtině) s Johnem

10.05.-16.05.2021 Týdenní kurz