Dark Eros - Temný Eros

Poslední místa Týdenní kurz Úroveň: I - Začátečníci II - Pokročilí Dark Eros

"Slovem Temný eros vás pozýváme k prozkoumávání všech našich sexuálních projevů, které vědomě překračují hranice, díky nimž budeme objevovat jedinečnou chuť zakázaného ovoce."

Během tohoto workshopu projdeme procesem tantrické transformace: viny do pocitu nevinnosti, studu do potěšení, trestu do sebepotvrzení, a dovolíme erotické energii, aby tělo očistila katarzí, což v nás zanechá stav uvolnění, klidu a návratu domů. Také to v nás posílí pocit nezávislosti na společenských normách, náš smysl pro individualitu.


DARK EROS - intenzivní týden (v angličtině)

Seznámíme vás s Tantrický přístupem k transformaci negativních a temných pocitů naší 1. čakry - pocity studu a viny, pocity vzteku a obviňování.

Tyto emoce sedí hluboko v nás, v čakře naší bytostné existence, a často nám brání plně žít. Porozumíte psychologickému pozadí tohoto přístupu a tomu, jak je možno tyto pocity zdravě a bezpečně transformovat do uvolnění, potěšení a naplňujícího kontaktu.

V průběhu konání kurzu bude vysvětleno, jak v nás negativní prožitky z minulosti zanechávají pocity vzteku, studu, viny a obviňování. Patří sem např. prožitky jakéhokoli násilí, které jsme mohli zažívat ve svém dětství či dospívání, tedy násilí fyzického - fyzické tresty, zneužívání, znásilnění, nebo psychického charakteru - pobyt v energetickém poli destruktivních nebo cholerických rodičů/partnerů/autorit, strach z nekontrolovatelných výbuchů vzteku bez příčiny nebo obvinění, která jsou vtištěna do paměti našeho těla.
Tato energie zadržována v našem těle se stává sebedestruktivní a brání přirozenému proudu naší energie, stejně tak narušuje náš kontakt s okolím i naše mezilidské vztahy. Podíváme se, jak je možno tato napětí uvolňovat a znovu nalézat svou přirozenost. Tato přirozenost – osvobozená z klece myšlenek, strachů a bolestných zkušeností - čeká na vědomé pozvání do života. Pak je možno najít vědomý kontakt se svou silou a tak se stát svobodným a odpovědným člověkem.

John Hawken se věnuje tomuto tématu přes 30 let a kombinuje své psychoterapeutické znalosti s energetickými technikami z bioenergetiky, tantry i šamanismu. Pomocí osvědčených technik a cvičení vás John zavede hluboko do prožitku.


Datum konání: 07.05.-13.05.2018
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 6900 (Záloha: 3000 Kč)

 

Při zaplacení zálohy do 18.02. 2018 sleva na 6.300,- Kč.

Kurzovné nezahrnuje poplatek Tantra Centru za stravu a ubytování (viz ceník).

 

Účet pro zaplacení ZÁLOHY: 107-7817840217/0100

Variabilní symbol: 4070518

Do poznámek prosím napište své jméno, děkujeme.


Nejbližší akce Cesty temného erosu:

Novinka!

DARK EROS - intenzivní týden (v angličtině) s Johnem

16.05.-22.05.2022 Týdenní kurz II