MEDICÍNSKÉ KOLO s Jitkou Mandalam

Novinka! Víkendový kurz Medicínská cesta

 

Jitka Mandalam předává "cestou krásy" tradici šamanského učení, šamanských technik a rituálů inspirovaný Twisted Hairs Society (Společnosti spletených vlasů), které však studovala u "Starwater" Johna Hawkena. Jedná se o kombinací tradičních šamanských učení domorodých amerických a keltských kmenů. Jitka pracuje s medicínskými kruhy, zejména s Nekonečným kruhem Hvězné Panny a s ceremoniály Šamanských léčivých kruhů. Kolo nebo kruh vyjadřuje v šamanismu hlavní rovnost a hodnotu všech bytostí v očích Ducha. Šamanismus zkoumá naše energetické napojení na vše kolem nás - minerály, rostliny, zvířata a speciálně napojení na našeho ducha a duchovní svět, včetně spojení s našimi předky, naší karmou a naším posvátným snem.
Šamanismus nás učí cítit naše zakotvení do sítě propojení se vším kolem nás; ukazuje nám cestu, jak začít cítít, že Země a Slunce jsou naší matkou a naším otcem a přesahují všechny lidské nedostatky našich pokrevních rodičů. Šamanismus nám také ukazuje, jak převzít odpovědnost v roli strážců a oslavovatelů Země.

V době, kdy civilizace hrozí svým bezohledným chováním přírodě a planetě Zemi destrukci, se mnoho lidí obrací k šamanským praktikám a hledá v nich vedení či inspiraci. Třeba je to i vaše cesta...

 

Na víkendovém semináři ochutnáme trochu více z tradice, kterou nese Jitka Mandalam a John Hawken. Dozvíte se více informací o samotné tradici a bude čas vyzkoušet více praktických cvičení Medicínské cesty jako je skenování v Medicínském kruhu, Masáž orlích křídel, Meditaci Rozkvetlého stromu a další.


MEDICÍNSKÉ KOLO - úvod do Šamansmu

Datum konání: 26.08.-28.08.2022
Výuka (tlumočení) v jazyce: Česky
Cena: 2828 (Záloha: 1500 Kč)

 

KURZ JE VEDEN JITKOU MANDALAM


ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA PÁR - 4200,- Kč 

Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou.

 

Zálohu ve výši 1.500,- Kč prosím zašlete na účet číslo 123-2007060267/0100, jako VS uveďte číslo 260822

Do poznámky uveďte své jméno, děkujeme.