Poutnická cesta

Putování Poutnická cesta

Starověká tradice poutí se stává nástrojem proměny tím, že dovoluje, aby se v průběhu podniknuté cesty vnější krajina stala zrcadlem, které skrze vnitřní krajinu stimuluje vnitřní cestu.
Pracujeme se čtyřmi elementy k vytvoření duševní magické síly a na silových místech světa otevíráme brány mezi vnějším a vnitřním, mezi makrokosmem a mikrokosmem. Jakmile jsou tato silová místa jednou otevřena, stávají se pramenem duševních vzpomínek, ke kterým se může pouť kdykoliv vrátit.
Tyto cesty jsou skutečnými vnitřními dobrodružstvími, která zahrnují meditace a rituály a zároveň nabízejí dostatek zábavy a prvků dovolené - tak, abyste se vrátili domů obohaceni a uvolněni.

 

 

Proběhlé akce:
Pouť Máří Magdalény - hledání božské ženskosti na jihu Francie;
Magický Cornwall - cesta ke keltským silovým místům a kameným kruhům v jihozápadní Anglii.;
Pouť k tantrickým chrámům v Indii;
Pobyt na Krétě – cesta k našim západním tantrickým kořenům;
Pouť k mayským chrámům a  silovým místům v Mexiku a Guatemale;
Magické Čechy - týden na silových místech České republiky;
Šamanské putování po Ekvádoru – 30ti-denní putování po středoamerickém klenotu;


Poutnická cesta - KRÉTA - Spočinutí v klíně Bohyně

Datum konání: 29.09.-06.10.2018
Místo konání: AZOGIRES, PALEOCHORA, ŘECKO  ukázat na mapě
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 600 (Záloha: 200 €)

 

Číslo konta pro zaslání zálohy107-7817840217/0100, jako VS prosím uveďte číslo 8290918 a do poznámek Vaše jméno.


platby ze zahraničí:

SWIFT/BIC: KOMBCZPPXXX (KOMBCZPP)

Inner Adventures s.r.o., Podolská 25/106, Praha 4

IBAN: CZ4201000001077817840217

Ref: 8290918 

 

Kréta má mocnou archaickou krajinu hor a moře, olivových hájů a starobylých jeskyní a stále má energii Minoans, poslední bohyně uctívané civilizací v Evropě, zatímco duch Pana vypadá, že ji pronásleduje  od  jednoho podivně vytvarovaného skalního výběžku k dalšímu. Centrum našeho semináře se nachází v Azogires, v 500 metrech nad mořem, je obklopen horskými skalami a shlíží dolů do údolí na moře u Paleohory. Po sedm let bylo centrum základnou Johnova tantrického klubu.

 

Budeme mít 3 hodiny dopolední program a pak večerní rituál. Odpoledne se můžete vydat na pláž, vyrazit do soutěsky nebo přístavu a navštívit chrám Aesklepion v Lissos, kde v starověkých dobách sny a praktiky s posvátnou sexuální energií byly používány pro léčení. Také sestoupíme do svaté jeskyně nad vesnicí, abychom poseděli ve tmě dělohy Velké Matky a propojili se s moudrostí bohyně.

 

Už jen bytí v mocné krajině vytváří proces vevnitř nás, který bude podpořen ranními sdíleními, kde se budeme věnovat především snům; užijeme si cvičení z tantry a šamanismu která nám pomohou otevřít se naší vnitřní cestě a vnímavosti našich energetických těl.

 

Skupina je vhodná pro jednotlivce i páry a je vedena v angličtině s českým a německým překladem, pokud bude potřeba. Počet účastníků je omezen na 16.

 

Skupina poběží od soboty 29. září do soboty 6. října. Sejdeme se na letišti v  Chanii v sobotu odpoledne, abychom popojeli hodinu a půl do Azogires, kde budeme mít připravenou večeri v místní taverně. Přesný čas záleží na časech příjezdů účastníků. Poslední sobotu nebude žádný program a je možné zůstat v centru déle. Pokud možno, zarezervujte si vlastní letenky do Chanie, jinak do Heraklionu. Můžeme vám poradit s nejlepšími lety. Neváhejte kontaktovat: john@thepathsoftransformation.com.

 

Cena 600 euro zahrnuje výuku, ubytování, jídlo a sdílený pronájem aut, včetně transferu z letiště v Chanii.


Nejbližší akce Poutnické cesty: