Šamanská cesta - šamanismus moderního člověka

MAITREA Úvodní večer Úroveň: I - Začátečníci Medicínská cesta

Šamanská cesta nás učí rozvíjet schopnost vnímání energie a duše prostřednictvím našeho energetického těla i uvědomění, které nás vede k rozšířenému stavu vědomí.

John Hawken předává „cestou krásy“ tradici šamanského učení, šamanských technik a rituálů Twisted Hairs Society (Společnosti spletených vlasů), které studoval u Arwyn Dreamwalker. Jedná se o kombinací tradičních šamanských učení domorodých amerických a keltských kmenů. John pracuje s medicínskými kruhy, zejména s Nekonečným kruhem Hvězné Panny a s ceremoniály Šamanských léčivých kruhů. Kolo nebo kruh vyjadřuje v šamanismu hlavní rovnost a hodnotu všech bytostí v očích Ducha. Šamanismus zkoumá naše energetické napojení na vše kolem nás - minerály, rostliny, zvířata a speciálně napojení na našeho ducha a duchovní svět, včetně spojení s našimi předky, naší karmou a naším posvátným snem.

Šamanismus nás učí cítit naše zakotvení do sítě propojení se vším kolem nás; ukazuje nám cestu, jak začít cítít, že Země a Slunce jsou naší matkou a naším otcem a přesahují všechny lidské nedostatky našich pokrevních rodičů.  Šamanismus nám také ukazuje, jak převzít odpovědnost v roli strážců a oslavovatelů Země.

V době, kdy civilizace hrozí svým bezohledným chováním přírodě a planetě Zemi destrukcií, se mnoho lidí obrací k šamanským praktikám a hledá v nich vedení či inspiraci. Třeba je to i vaše cesta...


ŠAMANISMUS: Patnáct čaker šamanského systému

Tento workshop je pro ty, kteří chtějí rozšířit své prožívání čaker, energetického těla a prozkoumávat svět za hranicemi obvyklého východního paradigmatu. Naučíme se nalézt a pocítit energii patnácti čaker za pomoci medicínského (šamanského) bubnování.

Zatímco východní systém popisuje čaker sedm, tradice domorodých Indiánů a jejich společenství „Twisted Hairs“ (doslova Zkroucené vlasy) nás učí, že energetické tělo má čaker dvacet.

Na tomto večeru Medicínské cesty vás bude John učit pozici a význam prvních patnácti čaker, což nás přivede k prožitku čakry naší duše. Naučíme se rozdíl mezi čakrou tonální a naguální, a také způsob, jakým nás čakry propojují s posvátnými silami universa. Naučíme se teorii karmy a dharmy, původu lidstva mezi hvězdami, našeho spojení s energetickým tělem Země, posvátného svazku boha a bohyně. Po chvíli teorie přejdeme do prožitku energie jednotlivých čaker při Meditaci kvetoucího stromu za pomoci medicínského (šamanského) bubnování.

Tento workshop je pro ty, kteří chtějí rozšířit své prožívání čaker, energetického těla a prozkoumávat svět za hranicemi obvyklého východního paradigmatu.

Při workshopu nebude prostor pro dotyk ani nahotu, přineste si jen otevřenou mysl!

Seminář je tlumočen z angličtiny do češtiny.

Datum konání: 22.08.2017
Místo konání: Maitrea, Praha 1  ukázat na mapě
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky

 

Více informací zde.


Nejbližší akce šamanismu:

MEDICÍNSKÁ CESTA - Šamanský výcvik (4. blok)

05.09.-09.09.2018 pokračování I

Rok 2019:

MEDICÍNSKÁ CESTA - Šamanský výcvik (1. blok)

03.04.-07.04.2019 Roční výcvik

MEDICÍNSKÁ CESTA - Šamanský výcvik (2. blok)

10.07.-14.07.2019 pokračování