Tantra centrum - Centrum transformace

Cesty transformace :: Vítejte na Cestách transformace Johna Hawkena

antra centrum se zrodilo ve zrekonstruovaném mlýně nedaleko Blatné, v kouzelné krajině jižních Čech plné rozkvetlých luk, hlubokých lesů a třpytivých rybníků, asi 90 km jihozápadně od Prahy. Klidné místo nezasažené frenetickým civilizačním stresem a stranou turistického ruchu je jako stvořené pro nerušené prožití všech tantrických, šamanských i bioenergetických aktivit i k odpočinku a relaxaci ve chvílích, kdy neprobíhá výuka.

Na pozemku centra, a tedy v jeho bezprostřední blízkosti, se nachází rybník s možností příjemného vykoupání nebo romantického výletu na loďce. Pod jeho hrází vedle potoka pak našel své místo šamanský kamenný kruh, který vás jako mávnutím kouzelného proutku přenese do atmosféry Johnova rodného a posvátného Cornwallu. 

Nad Tantra centrem se tyčí vrch se zbytky starobylého hradu a skupinami kamenů - pro změnu s atmosférou českých keltských posvátných míst -  ideální cíl relaxační procházky a meditace během kurzu - třeba v době poobědové pauzy.

Pokud máte zájem o pronájem centra, kontaktujte Davida Hozu na tel.: 773 626 568 nebo email.: david@cestytransformace.cz.


 

*Ceny Tantra Centra pro osobu/noc:
Jednolůžkový pokoj - na základě obsazenosti Centra           550 Kč 
Dvoulůžkový pokoj - pouze pro pár           400 Kč 
Lůžko ve sdíleném pokoji - ženy a muži zvlášť           310 Kč 
Galerie - podkrovní pokoj, přístup po žebříku           270 Kč 
Meditárna - velká mistnost, kde se koná kurz           200 Kč 
Stan / Karavan - na zahradě u Centra           180 Kč 
Ubytovaní v jiném zařízení - manipulační poplatek             80 Kč 
Peřina s povlečením - jednorázový poplatek

            50 Kč *Stravování osoba/den:
Plná penze           310 Kč 


* Uvedené ceny jsou pouze pro účastníky kurzů Cest transformace. Individuální ubytování možné po dohodě s Davidem Hozou.