POUZE NÁHRADNÍCI Týdenní kurz Úroveň: I - Začátečníci Tantrická cesta

BEYOND ORGASM - za hranice orgasmu. John Hawken & Andrew Barnes

Datum konání: 28.05.-03.06.2018
Výuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, Česky
Cena: 9900 (Záloha: 3000 Kč)


CENA EARLY BIRD 9.400,- PŘI PLATBĚ ZÁLOHY DO 31. 1. U konvenčního orgasmu narůstá náboj energie v pohlaví, je udržován napětím ve svalech kolem genitálií, až do chvíle, kdy jeho síla stáhne svaly v křeč a dojde ke slastnému vybití energie. Poté cítíme dozvuk, uvolnění, které může být v celém těle, kdybychom byli schopni se vybití plně odevzdat.

Tantrický orgasmus nás zve k tomu, abychom s narůstajícím vzrušením uvolňovali genitální svaly, čímž k vybití nedojde. Pokud jsme schopni uvolnit celé tělo, rozšíří se v něm vzrušení a prožíváme ho jako slastné proudění a chvění v celém našem bytí. Energie v nás tak zůstává a zavádí nás do rozšířeného stavu, neboť napětí naši energii stahuje, zatímco uvolnění ji nechává se rozpínat.

 

Nerozpíná se pouze do fyzického těla, ale přesahuje ho a naplňuje naše energetické tělo. Naše energetické tělo je uvnitř našeho fyzického těla a zároveň ho přesahuje do prostoru kolem, naše bytí objímá prostor kolem nás. Když sami sebe vnímáme více jako energii než hmotu, ztrácíme tak pocit izolace a můžeme splynout se životem a zažívat jednotu. Jak se energie rozpíná, rozpíná se i naše vědomí a uvádí nás do změněných stavů přesahujících naše běžné vnímání.

Na tomto intenzivním kurzu propojíme odbornost dvou zkušených učitelů energetického orgasmu. Prozkoumáme různé metody narůstání a rozšíření naší sexuální energie včetně masáže energetického těla, technik rozšířeného sexuálního orgasmu, Extatického dechu, Odevzdání se temnému erosu a Kosmického mostu. Naučíme se i vést svůj záměr k prozkoumání rozšířeného energetického těla a cestování do jiných světů vědomí za použití tantrických a šamanských technik a technik sexuální magie.

Tato skupina mentálně, emočně i energeticky rozšíří vaše obzory a otevře hluboce slastné a inspirující dimenze vaší sexuality, vnímání a vašeho života.

Během tohoto retreatu budeme prozkoumávat smyslné tantrické techniky, dechová cvičení, tanec, emocionální odblokování a tantrické odzbrojování těla, a budeme zvyšovat naší vibrační frekvenci skrze dávání a přijímání energetických sezení.

Tento seminář je určen praktikujícím, jednotlivcům a párům, kteří chtějí prohloubit své vztahy, sexualitu a duchovní život.


 

„Pokud vnímáme sexualitu jako intuitivní meditaci, transformuje se v bránu, která nás otevírá hlubší úrovni energetické zkušenosti a rozšíření vědomí. Pokud to spojíme s hlubokou láskou k sobě i druhým, jež přesahuje osobní vztahy, nastává znovusjednocení k prazákladnímu zdroji stvoření, a uvědomění si, že vše je jedno.“ Andrew Barnes 2009.

Andrew Barnes mistrně ovládá techniku otevírání energetických kanálů a aktivování schopnosti celotělového energetického orgasmu – bez fyzického kontaktu. Andrew se tuto techniku učil přes 10 let u Shantam Nityamy / „Tantric Mongoose“.
Sexuální energie zvyšuje vibrační frekvenci našeho těla – můžeme ji využít jako bránu k vyšším úrovním vědomí. Na tomtorevolučním téměř týdenním workshopu budete mít jedinečnou příležitost naučit se pracovat s energetickými kanály svého těla a uvolnit se do nekonečného potěšení bez stimulace pohlavních orgánů. Prakticky budete moci prozkoumat roli energetického orgasmu, štítné žlázy a epifýzy na cestě do říše spirituality.

Prohlédněte si video, kde Andrew demonstruje ukázku probouzení energetických kanálů lidského těla:

Pro koho je retreat určen?

  • Retreat bude zábavný a silně prožitkový. Je to zážitek v tantrické transformační alchymii. Prožitek, který vás konfrontuje s výzvami a rozvíjí vás na každé úrovni: fyzické, emoční, duchovní i intelektuální.
  • Je určen ženám, mužům a párům, kteří chtějí rozšířit své životní obzory.

Detoxikace jako součást zkušenosti:

Na tomto semináři budeme detoxikovat své tělo se speciálním zaměřením na šišinku. Šišinka je sídlem naší spirituality, je zodpovědná za naši dlouhověkost, intuici a osvícení. Během workshopu očistíme tělo pomocí speciálně navržené diety, která bude mimo jiné podporovat procesy, které se na něm budou odehrávat. Dieta je bezlepková (bez pečiva a těstovin), veganská (bez masa a mléčných výrobků), bez cukrů. Také během semináře nebudeme pít kávu, černý čaj, alkohol a nebudeme kouřit a užívat žádné drogy. Budeme jíst lehká, speciálně sestavovaná jídla, ovoce, zeleninu, čerstvé ovocné šťávy a smoothie, polévky, cereálie, rýži a řadu potravin, označovaných jako superfoods, které mají vysokou nutriční hodnotu a jsou zdraví prospěšné jako je např. nepražené kakao, chlorella, makadamové oříšky, chia semínka, quinoa,…wheel Tantrická cesta Cesta doteku Cesta energie Šamanská cesta Poutnická cesta Cesta temného erosu compass compass
Tantrická
cesta
Cesta
doteku
Cesta
energie
Šamanská
cesta
Poutnická
cesta
Cesta
temného
erosu